NATJEČAJ za radno mjesto VODITELJ/-ICA FINANCIJSKIH POSLOVA u službi za pravno-administrativnu djelatnost

28. kolovoza 2024.

Hrvatsko društvo likovnih umjetnika raspisuje

NATJEČAJ
za radno mjesto
VODITELJ/-ICA FINANCIJSKIH POSLOVA

u službi za pravno-administrativnu djelatnost

O poslodavcu:

Hrvatsko društvo likovnih umjetnika strukovna je udruga likovnih umjetnika iz cijele Hrvatske sa sjedištem u Zagrebu. Udruga ima tradiciju djelovanja preko 150 godina. Temeljne djelatnosti su: skrb o strukovnim pitanjima umjetnika, rad s članovima, organizacija izložbi i umjetničkih projekata. Trenutno ima 5 zaposlenih, niz vanjskih suradnika i volontera. Godišnji proračun iznosi oko 750.000,00 EUR. Izvori financiranja su: javni proračun, EU sredstva, vlastita sredstva. Detaljnije na: www.hdlu.hr, https://www.hdlu.hr/za-clanove/izvjesca-hdlu/. Natječajna pozicija je zamjena za kolegicu koja odlazi u mirovinu.

Opis posla:

  • vođenje evidencije troškova projekata u suradnji s voditeljem projekta
  • priprema financijskih izvještaja za izložbe i projekte prema davateljima novčane potpore
  • zaprimanje i priprema ulazno/izlaznih faktura
  • priprema plaćanja prema vjerovnicima
  • arhiviranje originalne dokumentacije u skladu s važećim propisima
  • priprema dokumentacije za računovodstveni servis
  • vođenje blagajne
  • godišnja inventura
  • vođenje evidencije ulaznica
  • izrada i obračun putnih naloga
  • praćenje potrošnje proračuna i usklada planiranog s realiziranim proračunom
  • izrada autorskih ugovora i ugovora o djelu za honorarne poslove na projektima
  • ostali administrativni poslovi u svrhu izvođenja programa HDLU-a, u dogovoru s Ravnateljicom

Uvjeti:

  • magistar/-tra ekonomije i najmanje 2 godina iskustva na istim ili sličnim poslovima ili sveučilišni prvostupnik/-ica ekonomije i najmanje 3 godine iskustva na istim ili sličnim poslovima ili najmanje 5 godina iskustva na istim ili sličnim poslovima neovisno o vrsti i stupnju obrazovanja
  • osnovno poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
  • poznavanje računalnih programa u skladu s potrebama radnog mjesta (MS Office, web administracija, i sl.)
  • pedantnost, komunikativnost, samostalnost, organiziranost i spremnost na timski rad
  • poželjno, ali nije isključujući uvjet: iskustvo rada u neprofitnim organizacijama

Vrsta ugovora:

  • ugovor o radu na određeno vrijeme od 1 godine s mogućnošću produljenja na određeno do ukupno 3 godine, odnosno na neodređeno nakon 3. godine staža kod poslodavca
  • probni rok 6 mjeseci
  • puno radno vrijeme
  • radno vrijeme: 8.00 – 16.00 ili 8.30 – 16.30

Mjesto obavljanja posla:

  • ured
  • Dom HDLU – Meštrovićev paviljon, Trg žrtava fašizma 16, Zagreb; izdvojen ured tijekom obnove Paviljona (očekivano kraj 2024 – kraj 2026)  u užem centru grada

Osnovni paket:

  • neto plaća 1.800 EUR
  • naknada za prijevoz
  • službeni mobitel

Način prijave:

Prijave s motivacijskim pismom, životopisom i popisom kontakata za preporuke do 21.09.2024. isključivo na e-mail: tajnistvo@hdlu.hr.

Uži krug kandidata bit će pozvan na razgovor u prvom tjednu listopada.

Očekivani početak ugovora o radu je 01.11.2024.

Info

RADNO VRIJEME (DOM HDLU):

*utorak – nedjelja: 11.00 – 19.00
*ponedjeljkom i praznikom zatvoreno.

CIJENA ULAZNICA (Dom HDLU)

3 EUR  Pojedinačna ulaznica

2 EUR  Pojedinačna dječja (iznad 6 god), učenička, studentska, umirovljenička ulaznica (1)

2 EUR  Pojedinačna grupna ulaznica (2)

6 EUR  Obiteljska ulaznica (3)

2 EUR Pojedinačna grupna ulaznica za škole (4)

2 EUR Pojedinačna strukovna ulaznica (5)

BESPLATNO za redoviti članovi udruženja HDLU; Redoviti članovi AICA, ICOM, DPUH, HND, IFJ, EFJ, IGET; te studenti ALU, studenti Dizajna i studenti FF smjera PUM, EKA, ili MUZ, učenici ŠPUD ,uz predočenje važećih isprava. Osobe s invaliditetom. Djeca mlađa od 6 godina.

Ulaznice se kupuju na blagajni HDLU-a tijekom radnog vremena izložbe.
Za ostale upite vezane uz ulaznice, molimo javite se na hdlu@hdlu.hr

Ulaznice sadrže 5% PDV.

(1) uz predočenje važeće isprave

(2) za grupe s više od pet osoba

(3) do najviše 4 člana obitelji s djecom starijom od 6 godina

(4) Cijena po učeniku, 1 pratnja učenika gratis.

(5) Za redovite članove ULUPUH, HDD, UHA, ORIS, HULU Split, HDLU Osijek, HDLU Rijeka, HDLU Dubrovnik, HDLU Istra, HDLU Varaždin, uz predočenje važeće članske iskaznice

Galerija Karas

Radno vrijeme:
Uto: 10 – 13 | Sri – pet: 16 – 20
Sub: 10 – 13
Ned, pon i praznikom zatvoreno

Ulaz besplatan

Izložbe

Izdvojeno

PLATI UMJETNIKA!

HDLU